O mnie

Cześć,

Jestem coachką specjalizującą się w wspieraniu kobiet i rodziców w osiąganiu pełni swojego potencjału życiowego. Z ponad 21-letnim doświadczeniem jako wychowawczyni i nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, posiadam unikalną wiedzę i perspektywę, które teraz wykorzystuję jako coachka.

Moja praca z dziećmi dała mi cenne narzędzia do budowania głębokiego zrozumienia potrzeb rodziców. Dzięki obserwacji różnorodnych sytuacji, nauczyłam się empatii, cierpliwości i umiejętności skutecznego słuchania. Wiem, że każda rodzina jest wyjątkowa, stawiając przed nimi unikalne wyzwania. 

Aby jeszcze lepiej wspierać rodziców i kobiety, ukończyłam kurs coachingowy. Ten program pogłębił moje umiejętności w skutecznym komunikowaniu się, budowaniu motywacji oraz wspieraniu przy podejmowaniu ważnych decyzji. 

Posiadam również dogłębną wiedzę i doświadczenie w metodzie Porozumienia bez Przemocy, która jest niezwykle efektywnym narzędziem w budowaniu zdrowych relacji rodzinnych. Nie tylko zdobyłam umiejętności praktyczne z tej metody, ale również prowadziłam szkolenia dla rodziców i opiekunów, pomagając im zrozumieć zasady Porozumienia bez Przemocy oraz skutecznie je wdrażać w codziennym życiu.

Poza pracą zawodową, angażuję się również jako wolontariuszka w fundacji Dziecięce Skrzydła Mocy. Jestem przekonana, że pomoc innym, zwłaszcza dzieciom, w ich rozwoju i osiąganiu pełnego potencjału jest niezwykle ważna. Dzięki tej pracy wolontaryjnej, jeszcze bardziej rozwijam swoją empatię, umiejętność współpracy oraz zdolność tworzenia pozytywnego otoczenia.

Jako kobieta, doskonale rozumiem, że istnieją unikalne wyzwania, przed jakimi stajemy w naszych rolach jako rodziców i profesjonalistek. Z pasją i zaangażowaniem oferuję wsparcie, które pomoże Ci odnaleźć równowagę między życiem rodzinny, a karierą oraz odkryć pełnię swojego potencjału. Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług coachingowych i rozpoczęcia wspólnej podróży ku osiągnięciu Twoich celów.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych synów, żoną, przyjaciółką, córką. W każdej z tych ról będąc już dorosła i świadoma potrzebowałam się osadzić i wiem jak dużo  wymaga pełnienie tak wielu ról. Jednocześnie chciałam czerpać z życia ile mogę, żyć na swoich zasadach, bez żalu czy poczucia winy.

Dzięki własnej pracy, rozwojowi, ale także pomocy innych zrobiłam to. Nie jestem self made woman, ukształtowali mnie rodzice, przyjaciele, moi bliscy, książki, trudne doświadczenia, piękne moment. Sama natomiast postanowiłam wykorzystać to czym obdarowało mnie życie.

Karolina Krawczyk Coach

Przez długie lata pracowałam w szkole podstawowej co pozwoliło mi zauważyć jak dużą rolę odgrywają kobiety w swoich rodzinach. Mogłam też towarzyszyć uczniom w ich codziennych problemach.

Najbardziej cenię w dorosłości możliwość podejmowania samodzielnych decyzji i kierowania swoim życiem. Uwielbiam pracę jeden na jeden, cieszy mnie postęp widziany u innych.

A tak bardziej na luzie to: uwielbiam kawę, koty, bitą śmietanę z owocami (w tej kolejności) i mogę wręcz do obłędu analizować wybrane sceny filmowe:)

Karolina Krawczyk Coach

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych synów, żoną, przyjaciółką, córką. W każdej z tych ról będąc już dorosła i świadoma potrzebowałam się osadzić i wiem jak dużo  wymaga pełnienie tak wielu ról. Jednocześnie chciałam czerpać z życia ile mogę, żyć na swoich zasadach, bez żalu czy poczucia winy. Dzięki własnej pracy, rozwojowi, ale także pomocy innych zrobiłam to. Nie jestem self made woman, ukształtowali mnie rodzice, przyjaciele, moi bliscy, książki, trudne doświadczenia, piękne momenty, sama natomiast postanowiłam wykorzystać to czym obdarowało mnie życie.

Najbardziej cenię w dorosłości możliwość podejmowania samodzielnych decyzji i kierowania swoim życiem. Uwielbiam pracę jeden na jeden, cieszy mnie postęp widziany u innych.

A tak bardziej na luzie to: uwielbiam kawę, koty, bitą śmietanę z owocami (w tej kolejności) i mogę wręcz do obłędu analizować wybrane sceny filmowe:)

Karolina Krawczyk Coach

Dane teleadresowe:

+48 794 543 600
pozwalamsobie@gmail.com

usługi
Online